Наматрацник дитячий непромокальний 60х120 см у ліжечко з гумками по кутах бавовна з мембраною захисний
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-20%
Наматрацник дитячий непромокальний 60х120 см у ліжечко з гумками по кутах бавовна з мембраною захисний279 ₴223,20 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | PAPAELLA |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Вікова група | Для дітей |
| Наповнення виробу | Водонепроницаемая мембрана |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Розмір | 60x120 |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Колір | Білий |
| Тип | Наматрацник |
|
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості наматрацника | Так |
|
| Довжина наматрацника | 120 см |
| Ширина наматрацника | 60 см |
|
| Сторона чохла 1 | махрова тканина, бавовняна тканина, тканина із захисною мембраною, бавовна |
| Сторона чохла 2 | поліуретанова мембрана |
|
| Довжина простирадла | 120 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Подарункове паковання | Да |
| Підлога | Унісекс |
| Простирадло | 1 (шт.) |
| Розмір, см | 60*120 |
| Склад | 100%бавовна |
| Склад тканини | бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип тканини | Махра |
| Тканина | Махрове полотно/водонепроникна мембрана |
| Ширина простирадла | 60 см |