Подушка дитяча 40х60 у ліжечко PAPAELLA антиалергенна біла для немовлят плоска
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка дитяча 40х60 у ліжечко PAPAELLA антиалергенна біла для немовлят плоска189 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | PAPAELLA |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | Немає |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно, Поліефірне волокно |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
|
| Висота подушки | 3 см |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
|
| Перегляд | однотонний |
| Колекція | дитяча |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Розмір, см | 40*60 |
| Рівень м'якості | м'яка |
| Склад тканини | поліестр |
| Тканина | Мікрофібра |
| Щільність, гр/м2 | 400 |