Подушка дитяча ортопедична 47х30/8/5 см PAPAELLA MEMORY FOAM з ефектом пам'яті
- Немає в наявності
- Код: 8-7699
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка дитяча ортопедична 47х30/8/5 см PAPAELLA MEMORY FOAM з ефектом пам'яті885 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | стрейч-жаккард, стрейч-трикотаж |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Меморіформ, Формований пінополіуретан, Memory Foam, Листовий пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Віскоза |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
|
| Висота подушки | 8 см |
| Довжина подушки | 47 см |
| Ширина подушки | 30 см |
|
| Перегляд | однотонний |
| Матеріал | Трикотаж |
| Розмір, см | 47*30/8*5 |
| Рівень м'якості | середня |
| Склад комплекту | чохол на блискавці |
| Склад тканини | віскоза |
| Тканина | Трикотаж |