Подушка-грелка Обнимашка с семенами льна ТM PAPAELLA 18х18 см лінивець
- Немає в наявності
- Код: 8-33270*001
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка-грелка Обнимашка с семенами льна ТM PAPAELLA 18х18 см лінивець295 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Кругла |
|
| Вага | 500 г |
| Довжина подушки | 18 см |
| Ширина подушки | 18 см |
|
| Вага наповнювача, г | 350 |
| Перегляд | з вишивкою |
| Вікова група | З народження |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина: | 18 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Фліс |
| Наповнювач | Зерно |
| Розмір, см | 18*18 |
| Склад тканини | поліестр |
| Стан | Створити |
| Прання | Немає |
| Тип грілки | Многоразовая |
| Тип іграшки | Іграшка-грілка |
| Тканина | Фліс |
| Форма сольової грілки | Тварина |
| Ширина | 18 |