Постільна білизна в коляску ТM PAPAELLA наволочка 30х40 см (1 шт), підковдра 60х80 см (1 шт)
- Немає в наявності
- Код: 8-10446*001
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Постільна білизна в коляску ТM PAPAELLA наволочка 30х40 см (1 шт), підковдра 60х80 см (1 шт)75 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | PAPAELLA |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для коляски |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Стать | Унісекс |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Горошок |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Червоний |
|
| Довжина наволочки | 30 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
|
| Довжина підковдри | 80 см |
| Ширина підковдри | 60 см |
|
| Бавовна | 100 % |
|
| Перегляд | з малюнком |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | ранфорс |
| Розмір, см | У коляску |
| Склад | 100%бавовна |
| Склад комплекту | наволочка 30*40 (1 шт), підковдра 60*80 (1 шт) |
| Склад тканини | бавовна |
| Тканина | ранфорс |