Подушка ортопедична з ефектом пам'яті MEMORY FOAM ТМ IDEIA 59х43х12 см
- Немає в наявності
- Код: 8-32996
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка ортопедична з ефектом пам'яті MEMORY FOAM ТМ IDEIA 59х43х12 см1 575 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | жаккард |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Віскоза |
| Призначення | Для сну |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Форма | Прямокутна |
|
| Висота подушки | 12 см |
| Довжина подушки | 59 см |
| Ширина подушки | 43 см |
|
| Перегляд | подушки |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір, см | 59*43*12 |
| Рівень м'якості | середня |
| Склад комплекту | чохол на блискавці |
| Склад тканини | віскоза |
|
| Матеріал | Трикотаж |
| Тканина | Трикотаж |