Подушка ортопедична з ефектом пам'яті MEMORY FOAM ТМ IDEIA 63х43х10/8 см
- Немає в наявності
- Код: 8-6351
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка ортопедична з ефектом пам'яті MEMORY FOAM ТМ IDEIA 63х43х10/8 см1 455 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | жаккард |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для сну |
| Наповнювач | Меморіформ |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Трикотаж |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
|
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 63 см |
| Ширина подушки | 43 см |
|
| Перегляд | однотонний |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір, см | 63*43*10/8 |
| Склад комплекту | чохол на блискавці |
| Склад тканини | віскоза |
|
| Матеріал | Трикотаж |
| Тканина | Трикотаж |