Наматрацник стьобаний для готелів TM IDEIA з бортом 90х200х35 см
- Немає в наявності
- Код: 8-12019
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наматрацник стьобаний для готелів TM IDEIA з бортом 90х200х35 см502 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Наповнення виробу | антиалергенне силіконізованє волокно |
| Особливість виробу | Захисний |
| Розмір | 90x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | Борт по периметру |
| Товщина наматрацника | 3 см |
| Колір | Білий |
|
| Антистатичні властивості наматрацника | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
|
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 90 см |
|
| Сторона чохла 1 | мікрофібра |
| Сторона чохла 2 | мікрофібра |
|
| Колекція | Hotel&Spa |
| Розмір, см | 90*200*35 |
| Склад тканини | поліестр |
| Щільність, гр/м2 | 250 |
|
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наповнювач | Антиалергійний |
| Тканина | Мікрофібра |