Набор Tropical TM IDEIA одеяло140х210 см + подушка 50х70 см м'ята
- Немає в наявності
- Код: 8-32432*002
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набор Tropical TM IDEIA одеяло140х210 см + подушка 50х70 см м'ята985 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 210 см |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач ковдри | Синтепух, Силіконізований синтепон, Силікон, Мікроволокно, Холлофайбер, Поліефірне волокно |
| Сезон | Всесезонний |
| Ступінь теплоти | Тепле |
| Тип ковдри | Полуторна |
| Ширина | 140 см |
| Щільність наповнювача | 250 г/м2 |
|
| Перегляд | однотонний |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір, см | Ковдра 140*210 см + Подушка 50*70 см |
| Рівень м'якості | м'яка |
| Рівень теплоти | всесезонне |
| Склад комплекту | Ковдра всесезонна 140*210 щіл.250 гр/м2 та стьобана подушка 50*70 (1 шт) |
| Склад тканини | поліестр |
| Щільність, гр/м2 | 250 |
|
| Матеріал | мікрофібра з ефектом випраної бавовни |
| Наповнювач | Антиалергійний |
| Тканина | Мікрофібра |