Подушка дитяча ортопедична Ведмедик ТM PAPAELLA 20х27х5 см пудра
- Немає в наявності
- Код: 8-32377*003
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка дитяча ортопедична Ведмедик ТM PAPAELLA 20х27х5 см пудра345 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | стрейч-жаккард |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Штучний лебединий пух |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Рожевий |
|
| Висота подушки | 5 см |
| Довжина подушки | 27 см |
| Ширина подушки | 20 см |
|
| Перегляд | однотонний |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір, см | 20*27*5 |
| Склад комплекту | Подушка та наволочка у подарунок |
| Тканина | Воздухопроникна сітка |