Комплект постільної білизни полуторний IDEIA бавовна натуральна 2 наволочки 50х70 см Панда м'ята
- В наявності
- Код: 8-33364*005
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект постільної білизни полуторний IDEIA бавовна натуральна 2 наволочки 50х70 см Панда м'ята1 190 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Бірюзовий |
|
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
|
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
|
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
|
| Простирадло на резинці | Ні |
|
| Бавовна | 100 % |
|
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | ранфорс |
| Розмір, см | Полуторний |
| Склад комплекту | Простирадло 150*220, підковдра 145*215, наволочка 50*70 (2 шт) |
| Склад тканини | бавовна |
| Тканина | ранфорс |
| Щільність, гр/м2 | 140 |