Покривало LINE двостороннє TM IDEIA 100х135 см сирій/беж
- Немає в наявності
- Код: 8-33732*002
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Покривало LINE двостороннє TM IDEIA 100х135 см сирій/беж290 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 135 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Щільність | 80 г/м2 |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 см |
| Підлога | Унісекс |
|
| Довжина покривала | 135 см |
| Наповнювач | Антиалергенне волокно |
| Розмір, см | 100*135 |
| Склад тканини | поліестр |
| Тип | Прикрашало |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тканина | Мікрофібра |
| Ширина покривала | 100 см |
| Щільність, гр/м2 | 80 |