Набір спальний комплект Tropical євро ковдра 200х220 см + 2 подушки 50х70 см пудра IDEIA антиалергійний всесезонний
- В наявності
- Код: 8-32436*001
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-10%
Набір спальний комплект Tropical євро ковдра 200х220 см + 2 подушки 50х70 см пудра IDEIA антиалергійний всесезонний1 599 ₴1 439,10 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 см |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач ковдри | Мікроволокно, Мікрофібра, Силіконізований синтепон, Штучний лебединий пух, Поліефірне волокно, Силікон |
| Щільність наповнювача | 250 г/м2 |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Сезон | Всесезонний |
| Ступінь теплоти | Тепле |
| Тип ковдри | Євро |
| Колір | Пудра |
| Ширина | 200 см |
|
| Перегляд | однотонний |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | мікрофібра з ефектом випраної бавовни |
| Наповнювач | Антиалергійний |
| Розмір, см | Ковдра 200*220 см + Подушка 50*70 см / 2шт |
| Рівень м'якості | м'яка |
| Рівень теплоти | всесезонне |
| Склад комплекту | Ковдра всесезонна 200*220 щіл.250 гр/м2 та стьобана подушка 50*70 (2 шт) |
| Склад тканини | поліестр |
| Тканина | Мікрофібра |
| Щільність, гр/м2 | 250 |