Наволочка для П-подушки для вагітних сну та відпочинку 140х75х20 см з блискавкою беж мікрофібра
- В наявності
- Код: 8-35126*004
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наволочка для П-подушки для вагітних сну та відпочинку 140х75х20 см з блискавкою беж мікрофібра595 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Бежевий |
|
| Довжина подушки | 140 см |
| Ширина подушки | 75 см |
|
| Довжина наволочки | 1.4 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Полиэстер | 100 % |
| Розмір, см | 140*75*20 |
| Склад тканини | поліестр |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тканина | Мікрофібра |
| Ширина наволочки | 75 см |