Плед покривало Kassandra євро 200x220 см IDEIA см чорний бавовна натуральне
- В наявності
- Код: 8-35178*002
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-10%
Плед покривало Kassandra євро 200x220 см IDEIA см чорний бавовна натуральне1 850 ₴1 665 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Бахрома | Немає |
| Довжина | 220 см |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Так |
| Щільність | 450 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Покривало |
| Тип за складом | Змішаний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 см |
|
| Перегляд | з малюнком |
| Довжина покривала | 220 см |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Розмір, см | 200*220 |
| Склад тканини | бавовна |
| Склад | 58%бавовна/32%акріл/10%пе |
| Тип тканини | Бульбашок |
| Ширина покривала | 200 см |
| Щільність, гр/м2 | 450 |