Покривало плед Royal IDEIA 220x240 см беж євро на ліжко
- Немає в наявності
- Код: 8-29916*003
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Покривало плед Royal IDEIA 220x240 см беж євро на ліжко2 650 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Бахрома | Немає |
| Довжина | 240 см |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Так |
| Щільність | 650 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Покривало |
| Тип за складом | Натуральний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 220 см |
|
| Акрил | 90 % |
| Поліестер | 5 % |
| Бавовна | 5 % |
|
| Перегляд | з малюнком |
| Довжина покривала | 220 см |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Розмір, см | 200*220 |
| Склад тканини | акріл |
| Склад | 90%акріл/5%бавовна/5%поліестер |
| Ширина покривала | 200 см |
| Щільність, гр/м2 | 650 |