Набір спальний комплект Soft євро IDEIA ковдра 200х220 см + подушки 2 шт 50х70 см штучний пух всесезонний гіпоалергенний
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір спальний комплект Soft євро IDEIA ковдра 200х220 см + подушки 2 шт 50х70 см штучний пух всесезонний гіпоалергенний3 295 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 см |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач ковдри | Мікроволокно, Штучний лебединий пух, Поліефірне волокно |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Сезон | Зима |
| Ступінь теплоти | Тепле |
| Тип ковдри | Двоспальне Євро |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 см |
|
| Вага виробу, г | 3000 |
| Колекція | Super Soft |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наповнювач | Антиалергійний |
| Розмір, см | Ковдра 200*220 см + Подушка 50*70 см / 2шт |
| Рівень теплоти | тепліше |
| Склад комплекту | Ковдра 200*220 та подушка 50*70 (2 шт) |
| Склад тканини | поліестр |
| Тканина | Мікрофібра |