Подушка для сну та відпочинку СОНЯ 75х140х20 см беж
- Немає в наявності
- Код: 8-32757*001
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка для сну та відпочинку СОНЯ 75х140х20 см беж995 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Антиалергенне волокно |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Бежевий |
|
| Вага | 1900 г |
| Висота подушки | 20 см |
| Довжина подушки | 140 см |
| Ширина подушки | 75 см |
|
| Вага наповнювача, г | 1900 |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Розмір, см | 140*75*20 |
| Склад тканини | поліестр |
| Тканина | Мікрофібра |