Комплект постільної білизни StarDreams євро TM IDEIA простирадло 220х240 см, підковдра 200х220 см, наволочка
- Немає в наявності
- Код: 8-33288*002
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект постільної білизни StarDreams євро TM IDEIA простирадло 220х240 см, підковдра 200х220 см, наволочка1 530 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
|
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
|
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
|
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Зірки |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Рожевий |
|
| Бавовна | 100 % |
|
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | ранфорс |
| Розмір, см | Євро |
| Склад комплекту | Простирадло 220*240, підковдра 200*220, наволочка 50*70 (2 шт) |
| Склад тканини | бавовна |
| Тканина | ранфорс |
| Щільність, гр/м2 | 140 |