Покривало Fuji з наволочками TM IDEIA 240х260 см + 2 наволочки 50х70 см кава з молоком
- Немає в наявності
- Код: 8-33061*002
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Покривало Fuji з наволочками TM IDEIA 240х260 см + 2 наволочки 50х70 см кава з молоком3 350 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Євро Максі |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Колір | Коричневий |
|
| Довжина наволочки | 70 см |
| Довжина покривала | 260 см |
| Кількість наволочок | 2 |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | декоративна |
| Розмір, см | 240*260 |
| Склад комплекту | Покривало 240*260, наволоч 50*70 (2 шт) |
| Склад тканини | поліестр |
| Тип | Прикрашало |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Ширина покривала | 240 см |