Покривало на ліжко євро 220х240 см двостороннє ROYAL IDEIA міцна стібка антиалергенне сірий/беж
- Немає в наявності
- Код: 8-34585*001
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Покривало на ліжко євро 220х240 см двостороннє ROYAL IDEIA міцна стібка антиалергенне сірий/беж1 575 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Бахрома | Немає |
| Довжина | 240 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Машинне прання | Так |
| Щільність | 100 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип за складом | Штучний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 220 см |
|
| Поліестер | 100 % |
|
| Перегляд | однотонний |
| Довжина покривала | 240 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Наповнювач | Антиалергенне волокно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Розмір, см | 220*240 |
| Склад тканини | поліестр |
| Тип | Прикрашало |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тканина | Мікрофібра |
| Ширина покривала | 220 см |
| Щільність, гр/м2 | 80 |