Свічка соєва у круглій дерев'яній ємності, з бавовняним гнотом, 100 мл
- Немає в наявності
- Код: 143
750 ₴

Соєва свічка у дерев'яному кашпо - це поєднання природної краси та атмосфери затишку. Вона поєднує в собі чудові властивості соєвого воску з натуральним дизайном дерев'яного кашпо, створюючи неперевершений естетичний ефект.
Свічка, розміщена в дерев'яному кашпо, яке виготовлено з якісного дерева, має розкішний аромат і м'яке освітлення, які заповнюють приміщення спокоєм і гармонією. Завдяки використанню соєвого воску, свічка горить чисто та майже без диму, забезпечуючи вам натуральне задоволення і дбайливий догляд про ваше здоров'я та навколишнє середовище.
Ця соєва свічка в дерев'яному кашпо є прекрасним елементом декору для вашого дому або подарунком для близької людини. Вона додасть вашому простору тепло, стиль і витонченість, створюючи атмосферу комфорту та відпочинку.
Кожна свічка має гарне, подарункове пакування.
Характеристики:
- 20 годин горіння
- Виготовлена з 100% чистого соєвого воску
- Бавовняний гніт
Ви можете обрати аромат, це не буде впливати на вартість свічки. Обраний аромат ви можете прописати у коментарі до замовлення.
Світанковий дотик:
Верхні ноти: пудра, бергамот
Ноти серця: іланг-іланг, ваніль, лаванда, цукор
Базові ноти: сандалове дерево, мускус, амбра
Пряний ґарбуз:
Верхні ноти: коричневий цукор, цедра лимона, імбир ігристий
Ноти серця: кориця, бутон гвоздики, цукровий гарбуз
Базові ноти: масляний крем, кленовий крем, шафран, вершкова ваніль
Солодкий тютюн:
Верхні ноти: амарето і мед
Ноти серця: бренді та тютюнове листя
Базові ноти: бензоїн та дуб
Лавандове поле:
Верхні ноти: лист евкаліпта
Ноти серця: дика лаванда
Базові ноти: пачулі, мускус
Цитрусові цукати:
Верхні ноти: лимон, мандарин, цедра апельсина, бергамот, грейпфрут
Ноти серця: малина, лист гвоздики, мускатний горіх, кориця, кардамон
Базові ноти: ладан, амбра, кедр, пачулі, запашний перець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бажані |
| Країна виробник | Україна |
| Час горіння | 20 годин |
| Висота свічки | 45 мм |
| Діаметр свічки | 80 мм |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 4,5 х 8 см |
| Склад | Соєвий віск |
| Виготовлення | Висок, Соєвий восок |
| Перегляд свічки | Декоративна |
| Тип аромата | Без аромата, Ванільні, Східний із нотою гурмі, Деревно-східний, Деревні, Лаванда, Мускусні, Пряні, Пудрові, Свіжість, Свіжі, Солодкі, Спеціальний аромат, Хвоя, Квітково-східні, Квітково-деревні, Квітково-фруктові, Квіткові, Квітковий, Цитрусові |
| Об'єм | 100 мл |
| Аромат | Лавандове поле |
| Кількість ґнотів | 1 |
| Матеріал ґноту | Бавовна |
- Ціна: 750 ₴




