Комплект постільної білизни ГОРОШОК для немовлят ТM PAPAELLA горошок пудра
- Немає в наявності
- Код: 8-33347*003
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект постільної білизни ГОРОШОК для немовлят ТM PAPAELLA горошок пудра745 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Щільність | 145 ніт/см2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Стать | Для дівчаток |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Горошок |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Рожевий |
|
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
|
| Довжина підковдри | 135 см |
| Ширина підковдри | 100 см |
|
| Довжина простирадла | 120 см |
| Ширина простирадла | 60 см |
|
| Бавовна | 100 % |
|
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | ранфорс |
| Склад комплекту | Простирадло 60*120*15, підковдра 100*135, наволочка 40*60 (1 шт) |
| Склад тканини | бавовна |
| Склад | 100%бавовна |
| Тканина | Ранфорс, 100% бавовна |
| Щільність, гр/м2 | 145 |