Комплект білизни полуторний сатин TM IDEIA dogs
- Немає в наявності
- Код: 8-34155*002
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект білизни полуторний сатин TM IDEIA dogs1 310 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Синій |
|
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
|
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
|
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
|
| Бавовна | 100 % |
|
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Сатин |
| Розмір, см | Полуторний |
| Склад комплекту | Простирадло 150*220, підковдра 145*215, наволочка 50*70 (2 шт) |
| Склад тканини | бавовна |
| Тканина | Сатин, 100% бавовна |
| Щільність, гр/м2 | 120 |