Набір Лаванда євро IDEIA ковдра 200х220 см + 2 подушки 50х70 см антиалергенна всесезонна з лавандою
- Немає в наявності
- Код: 8-33234
1 699 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 см |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач ковдри | Холлофайбер, Силіконізований синтепон, Файбер, Поліефірне волокно, Силікон |
| Щільність наповнювача | 250 г/м2 |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Сезон | Всесезонний |
| Ступінь теплоти | Стандартне |
| Тип ковдри | Двоспальне Євро |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | мікрофібра з ефектом випраної бавовни |
| Наповнювач | Антиалергійний |
| Розмір, см | Ковдра 200*220 см + Подушка 50*70 см / 2шт |
| Рівень м'якості | м'яка |
| Рівень теплоти | всесезонне |
| Склад комплекту | Ковдра всесезонна 200*220 щіл.250 гр/м2 та стьобана подушка 50*70 (2 шт) |
| Склад тканини | поліестр |
| Тканина | Мікрофібра |
| Щільність, гр/м2 | 250 |
- Ціна: 1 699 ₴







