Наволочка для П-подушки для вагітних сну та відпочинку 140х75х20 см стьобана з блискавкою сіра мікрофібра
- В наявності
- Код: 8-30029*003
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наволочка для П-подушки для вагітних сну та відпочинку 140х75х20 см стьобана з блискавкою сіра мікрофібра685 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сірий |
|
| Довжина подушки | 140 см |
| Ширина подушки | 75 см |
|
| Довжина наволочки | 140 см |
| Застежка | Молния |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Щільність | 100 г/м2 |
| Подарункове паковання | Да |
| Полиэстер | 100 % |
| Розмір, см | 140*75*20 |
| Склад комплекту | наволочка з блискавкою |
| Склад тканини | поліестр |
| Тип | Наволочня |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тканина | Мікрофібра |
| Ширина наволочки | 75 см |