Подушка ортопедична 58х50х12 см IDEIA меморі вісколастик піна з ефектом пам'яті з наволочкою на блискавці метелик
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-5%
Подушка ортопедична 58х50х12 см IDEIA меморі вісколастик піна з ефектом пам'яті з наволочкою на блискавці метелик1 595 ₴1 515,25 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | жаккард |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Віскоза |
| Оздоблення та прикраси | Кант з тканини |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
|
| Висота подушки | 12 см |
| Довжина подушки | 58 см |
| Ширина подушки | 50 см |
|
| Вага виробу, г | 1200 |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Трикотаж |
| Наповнювач | Антиалергійний |
| Розмір, см | 58*50*12 |
| Рівень м'якості | середня |
| Склад комплекту | Подушка з наволочкою на блискавці |
| Склад тканини | віскоза |