Подушка антиалергенна ТМ IDEIA 50*70 см стьобана біла
- Немає в наявності
- Код: 8-35017*003
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка антиалергенна ТМ IDEIA 50*70 см стьобана біла165 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Поліефірне волокно, Антиалергенне волокно, Силіконізованне волокно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
|
| Вага | 500 г |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
|
| Вага наповнювача, г | 500 |
| Габарити для пошти | 46*32*16 / 1,2 кг |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір, см | 50*70 |
| Склад тканини | поліестр |
| Тканина | Мікрофібра |