Подушка-трансформер для подорожей ТМ IDEIA 40х60х10 см св.сірий
- Немає в наявності
- Код: 8-31814*004
345 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1. Подушка-трансформер — це новітня розробка ТМ «IDEA», виготовлена з матеріалів, повністю безпечних для людини.
2. Оригінальна та багатофункціональна подушка, в бічні сторони якої вшиті блискавки, складається з 3 секцій і зручно трансформується в компактний валик. Система блискавок надає можливість з'єднувати кілька подушок у єдиний виріб необхідної довжини та використовувати їх як килимок або матрац.
3. Чехол — високоякісна плащова тканина, практична та проста в догляді, легко переться і швидко сохне.
4. Наповнювач — антиалергенне м'яке волокно, що робить подушку пружною, легкою та гнучкою.
5. Різноманітність забарвлення — можливість створити власний креативний матрацик або килимок, комбінуючи різні кольори в одному виробі.
6. Призначення: підійде для дитячих ігор на підлозі; як подушка або матрац стане в пригоді на шезлонгах або садових стільцях; під час виконання різних фізичних вправ для підтримки різних частин тіла; зібрану у формі валика добре використовувати в подорожі для підтримки шийного відділу хребта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | однотонний |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 60 см |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок у наборі | 1 шт. |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | плащова |
| Наповнювач | Поліестерове волокно |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Розмір, см | 40*60*10 |
| Рівень м'якості | середня |
| Склад тканини | поліестр |
| Тип | Для сну |
| Тканина | Плащова тканина |
| Ширина подушки | 40 см |
- Ціна: 345 ₴








