Настільна декоративна LED лампа з рифленим плафоном, олива, чорна основа
- В наявності
- Код: 310326-02
1 550 ₴
+380 (93) 217-73-72
Соломіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна декоративна лампа з рифленим плафоном створює м’яке тепле світло та додає затишку інтер’єру. Підійде для спальні, вітальні, приліжкової тумби, комода або зони відпочинку.
Плафон виготовлений з PLA Glitter, основа - чорного кольору. Завдяки лаконічній формі лампа гармонійно поєднується з сучасними, мінімалістичними та домашніми інтер’єрами.
Для безпечного використання підходять лише LED-лампи. LED-лампа входить у комплект.
Характеристики:
- тип: настільна декоративна лампа
- матеріал плафона: PLA
- колір плафона: олива Glitter
- колір основи: чорний
- джерело світла: LED
- лампа в комплекті: так
- особливість: використовувати лише LED-лампи
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Хакі |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Форма світильника | Інша |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Вага | 350 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 1 550 ₴










