Подушка дитяча ортопедична PAPAELLA 25х26х8/2 см
d-7,5см біла з наволочкою штучний пух
- Немає в наявності
- Код: 8-32582*001
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка дитяча ортопедична PAPAELLA 25х26х8/2 см
d-7,5см біла з наволочкою штучний пух399 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | PAPAELLA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | стрейч-жаккард |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Штучний лебединий пух |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
|
| Висота подушки | 8 см |
| Довжина подушки | 25 см |
| Ширина подушки | 26 см |
|
| Перегляд | однотонний |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Сітка |
| Розмір, см | 25*26*8 |
| Склад комплекту | Подушка та наволочка у подарунок |
| Склад тканини | поліестр |
| Тканина | Воздухопроникна сітка |