Набор Tropical TM IDEIA одеяло 200х220 см + 2 подушки 50х70 см м'ята
- Немає в наявності
- Код: 8-32436*002
1 599 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 см |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач ковдри | Мікроволокно, Силіконізований синтепон, Силікон, Мікрофібра, Поліефірне волокно |
| Сезон | Всесезонний |
| Ступінь теплоти | Тепле |
| Ширина | 200 см |
| Щільність наповнювача | 250 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | однотонний |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | мікрофібра з ефектом випраної бавовни |
| Наповнювач | Антиалергійний |
| Розмір, см | Ковдра 200*220 см + Подушка 50*70 см / 2шт |
| Рівень м'якості | м'яка |
| Рівень теплоти | всесезонне |
| Склад комплекту | Ковдра всесезонна 200*220 щіл.250 гр/м2 та стьобана подушка 50*70 (2 шт) |
| Склад тканини | поліестр |
| Тип | однотонний |
| Тканина | Мікрофібра |
| Щільність, гр/м2 | 250 |
- Ціна: 1 599 ₴










