Подушка П-подібна IDEIA 140х75х20 см U-shape для вагітних, реабілітації та щоденного комфорту, з наволочкою на блискавці
- В наявності
- Код: 8-33724*001
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка П-подібна IDEIA 140х75х20 см U-shape для вагітних, реабілітації та щоденного комфорту, з наволочкою на блискавці1 145 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Призначення | Для сну |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сірий |
|
| Вага | 2300 г |
| Висота подушки | 20 см |
| Довжина подушки | 140 см |
| Ширина подушки | 75 см |
|
| Вага наповнювача, г | 1900 |
| Довжина по зовнішньому краю | 1400 мм |
| Довжина по внутрішньому краю | 1200 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Машинне прання | Да |
| Розмір, см | 140*75*20 |
| Склад комплекту | стьобаний чохол та внутрішня подушка на блискавці |
| Склад тканини | поліестр |
| Склад | 100%поліестер |
| Тканина | Мікрофібра |
| Фіксатори по краях | Немає |
| Ширина | 750 |