Плед покривало на ліжко Adina 180х200 см IDEIA натуральне бавовна пудра
- В наявності
- Код: 8-35295*001
+380 (93) 217-73-72
Соломія
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-10%
Плед покривало на ліжко Adina 180х200 см IDEIA натуральне бавовна пудра1 290 ₴1 161 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Бахрома | Немає |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Так |
| Щільність | 400 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір | Двоспальний |
| Тип | Покривало |
| Тип за складом | Натуральний |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 180 см |
|
| Довжина покривала | 200 см |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Розмір, см | 180*200 |
| Склад тканини | бавовна |
| Склад | 58%бавовна/32%акріл/10%пе |
| Тип тканини | Бульбашок |
| Ширина покривала | 180 см |
| Щільність, гр/м2 | 400 |